Hakkımızda

DMS Group; alüminyum giydirme cephe ve doğrama sektöründe imalat ve montaj yapan bir kuruluştur. Amacı alüminyum sektöründe kalite, özgünlük, estetik ve ekonomik çözümler üreterek sektöründe liderliğini sürdürmektir. Firmamızın Erzurum'un sanayii semtinde 3.000 m2 alana sahip tesislerinde Alüminyum Profil işleme, Kompozit ve Levha işleme, Çelik işleme, Aksesuar üretimi yapılmakta olup tüm departmanlarımız gelişmiş teknolojik makine parkına sahiptir.

Strüktürel Silikon Cephe ,Transparan Cephe, Skylight, Klasik Kapaklı Cephe, Sürme Kapılar, Isı Yalıtımlı ve Yalıtımsız kapı-pencere doğramaları, Alüminyum Kompozit Panel, Terra Cotta, Alcotta, Compact Laminat, Kale Sinterfleks, Kış Bahçesi, Özel tasarım saçaklar , Otomatik ve Fotoselli Kapılar ana üretim ve montaj kalemlerimizdir.

Mimar ve mühendisten oluşan teknik ofise, imalat ve montaj kadrosuna sahip olan firmamız yıllık 50.000 m² giydirme cephe, Alüminyum kompozit levha ve 100.000 metre alüminyum doğrama imalat ve montaj yapacak bir kapasite ile mimar, müteahhit ve bina sahiplerine mükemmel ürünler sunmaktadır.

Firmamız gerek tasarım, gerekse uygulamada ürünlerini uluslararası kalite standartları içerisinde sunmaktadır. DMS Cephe Sistemleri aynı zamanda bir Dünya firması olmayı hedeflemiş, pazarlama, üretim ve kalitesini bu hedefe uygun olarak revize ederek Dünya pazarlarına açılmıştır.

Ali ersoy mah taşdelen cad. no :55 altındağ siteler Ankara
bilgi@dmsaluminyumcephe.com
0312 350 6240 /0532 305 1725 / 0544 837 6097
© 2015 DMS Group
SerDizayn Web Tasarım Hizmetleri